Hakkımızda

Hakkımızda

Firmamız 2000 yılında kurulmuş olup bilgi, birikim ve deneyimimiz daha eski yıllara dayanmakla  birlikte altın takı üretimi ile girdiği sektörde, TAYAN KUYUMCULUK markasını kurarak montür üretimine de başlamıştır. Sektörde altın üzerine pırlanta, elmas ve değerli taşları işleyerek mücevher haline getiren firmamız, aynı zamanda üretici ve toptancıdır. Üretici olmasının en büyük önemi, verdiği fiyat avantajlarıyla perakende satış da yapabilmesidir. Firmamız aynı zamanda ithalat ve ihracat faaliyetlerine devam etmektedir.
TAYAN KUYUMCULUK koleksiyonu, kendi tasarımlarımızdan oluşmaktadır, ürünlerimiz üretim aşamasında titizlikle ve tüm kontrolleri yapılarak hazırlanmaktadır. Ürünlerinizi firmamıza özel serifika ve kutusunda siz değerli müşterilerimize teslim ediyoruz.
 
Vizyonumuz
Kalitemizden ödün vermeden, doğruluk ve dürüstlük hedef alınarak, siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede tutmak. 
 
Mizyonumuz
Çağlar boyu kıymetli bir maden olan altını, zengin kültürümüzle birleştirerek, modern çağda; üstün, kaliteli, estetik, fark yaratan ürünler tasarlayıp üretmektir.Üretimde müşteri beğenisi ve kalite ilke alınarak, özel tasarımlar yapmak ve tıpkı ilk günkü heyecanımızla siz değerli müşterilerimize hak ettiği ürünü vermektir.